Müükhouse
Family Home with Renovation Potential in Assas
525 000 €
3918 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
134 m²
Elamispind
420 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This family home, built in 1948, offers four bedrooms and two bathrooms, with a generous living space on a 420 m² plot. The ground floor features a south-facing living area, a separate kitchen, a shower room, and a large garage with potential for various uses. Situated in the heart of Assas, the property is surrounded by nature and close to local amenities.
Ehitusaasta1948
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
13 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
LähedalRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.