Müükapartment
Family Apartment with South Terrace in Saint-Germain-en-Laye
470 000 €
5054 €/m²
résidence récente de 2010, Saint-Germain-en-Laye
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
93 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
13 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom apartment is located in a well-maintained, recent 2010 residence with an elevator. It features a spacious 26 m² living room with a 13 m² south-facing terrace, ideal for outdoor dining or relaxation. The property includes a suite with a private bathroom, two additional bedrooms with built-in wardrobes, a separate bathroom with laundry space, and private parking in...
Ehitusaasta2010
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrus2
Energiaklass
126 kWh/m²/yrC
Class C — 126 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
27 kg CO²/m²/yrC
Class C — 27 kg CO²/m²/yr
Asukoht
résidence récente de 2010, Saint-Germain-en-Laye
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1000 m15 minLennujaam
26 km1.1hHaridus
Lasteaed
200 m3 minAlgkool
400 m7 minKeskkool
200 m3 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
900 m13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
200 m2 minRestoran
400 m6 minKaubanduskeskus
2,2 km6 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
100 m2 minHaigla
100 m2 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
7 km19 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
1000 m15 minPhoto Tour

470 000 €
5054 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
HOUSE PARTNERS
Viide: SGV_102
Asukoht
résidence récente de 2010, Saint-Germain-en-Laye
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 15. nov 2025 | 549 000 € | 5903 € / m² | Algne |
| 25. dets 2025 | 534 000 € | 5742 € / m² | -2.7% |
| 19. veebr 2026 | 524 000 € | 5634 € / m² | -1.9% |
| 2. märts 2026 | 499 000 € | 5366 € / m² | -4.8% |
| 19. apr 2026 | 490 000 € | 5269 € / m² | -1.8% |
| 3. mai 2026 | 470 000 € | 5054 € / m² | -4.1% |