Müükapartment
2-room apartment in København V
5 595 000 DKK
86 077 DKK/m²
Vesterbrogade 114, 4. 6
2
Toad kokku
1
Magamistoad
65 m²
Elamispind
Ehitusaasta1853
Korrus4
Asukoht
Vesterbrogade 114, 4. 6
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,3 km21 minMetroopeatus
300 m5 minLennujaam
7 km18 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minKeskkool
400 m6 minÜlikool
1,2 km18 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
0 m1 minRestoran
0 m1 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
100 m2 minHaigla
1,7 km26 minVeterinaaria
300 m5 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
2,2 km6 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
900 m14 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.