2-toaline uusarendus Maardu keskuses
Kirjeldus
2-toaline A-energiaklassiga korter rõduga, valmib detsembris 2025. Korteris on avatud köök, põrandaküte ja soojustagastusega ventilatsioon. Asub Maardu keskuses, lähedal teenustele ja hea ühistranspordiühendusega Tallinna.
Lisaomadused
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.ee, city24.lv, kinnisvara24.ee, kv.ee, uusmaa.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrAsukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 22. okt 2025 | 107 000 € | 2838 € / m² | Algne |
| 25. dets 2025 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.8% |
| 25. dets 2025 | 107 000 € | 2838 € / m² | +2.9% |
| 25. dets 2025 | 102 000 € | 2898 € / m² | -4.7% |
| 7. jaan 2026 | 107 000 € | — | +4.9% |
| 8. jaan 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.8% |
| 8. jaan 2026 | 107 000 € | 2838 € / m² | +2.9% |
| 8. jaan 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -4.7% |
| 17. jaan 2026 | 106 400 € | — | +4.3% |
| 21. jaan 2026 | 107 000 € | — | +0.6% |
| 22. jaan 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.8% |
| 23. jaan 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -1.9% |
| 23. jaan 2026 | 107 000 € | 2838 € / m² | +4.9% |
| 31. jaan 2026 | 106 400 € | — | -0.6% |
| 5. veebr 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.3% |
| 6. veebr 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -1.9% |
| 6. veebr 2026 | 107 000 € | 2838 € / m² | +4.9% |
| 14. veebr 2026 | 106 400 € | — | -0.6% |
| 20. veebr 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.3% |
| 20. veebr 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -1.9% |
| 20. veebr 2026 | 107 000 € | 2838 € / m² | +4.9% |
| 28. veebr 2026 | 106 400 € | — | -0.6% |
| 6. märts 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.3% |
| 6. märts 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -1.9% |
| 7. märts 2026 | 107 000 € | 2838 € / m² | +4.9% |
| 14. märts 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -4.7% |
| 14. märts 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +4.9% |
| 15. märts 2026 | 106 400 € | 2701 € / m² | -0.6% |
| 21. märts 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.3% |
| 21. märts 2026 | 107 000 € | 2838 € / m² | +2.9% |
| 28. märts 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -4.7% |
| 29. märts 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +4.9% |
| 29. märts 2026 | 106 400 € | 2701 € / m² | -0.6% |
| 4. apr 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.3% |
| 4. apr 2026 | 107 000 € | 2838 € / m² | +2.9% |
| 11. apr 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.8% |
| 12. apr 2026 | 103 000 € | — | -1.0% |
| 12. apr 2026 | 107 000 € | — | +3.9% |
| 12. apr 2026 | 102 000 € | — | -4.7% |
| 13. apr 2026 | 103 000 € | — | +1.0% |
| 15. apr 2026 | 106 400 € | 2701 € / m² | +3.3% |
| 17. apr 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +0.6% |
| 17. apr 2026 | 104 000 € | 2989 € / m² | -2.8% |
| 17. apr 2026 | 105 000 € | 2983 € / m² | +1.0% |
| 17. apr 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +1.9% |
| 17. apr 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.8% |
| 17. apr 2026 | 105 000 € | 2983 € / m² | +1.0% |
| 17. apr 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -2.9% |
| 17. apr 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +4.9% |
| 17. apr 2026 | 103 000 € | 2960 € / m² | -3.7% |
| 18. apr 2026 | 104 000 € | 2989 € / m² | +1.0% |
| 18. apr 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +2.9% |
| 18. apr 2026 | 105 000 € | 2983 € / m² | -1.9% |
| 18. apr 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +1.9% |
| 19. apr 2026 | 103 000 € | 2934 € / m² | -3.7% |
| 19. apr 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -1.0% |
| 19. apr 2026 | 107 000 € | 2838 € / m² | +4.9% |
| 19. apr 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.8% |
| 19. apr 2026 | 103 000 € | 2960 € / m² | -1.0% |
| 25. apr 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | +1.0% |
| 26. apr 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +2.9% |
| 26. apr 2026 | 103 000 € | 2960 € / m² | -3.7% |
| 26. apr 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -1.0% |
| 27. apr 2026 | 103 000 € | 2934 € / m² | +1.0% |
| 29. apr 2026 | 106 400 € | 2701 € / m² | +3.3% |
| 2. mai 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +0.6% |
| 2. mai 2026 | 104 000 € | 2989 € / m² | -2.8% |
| 2. mai 2026 | 105 000 € | 2983 € / m² | +1.0% |
| 2. mai 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -1.0% |
| 2. mai 2026 | 103 000 € | 2934 € / m² | -1.0% |
| 2. mai 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -1.0% |
| 2. mai 2026 | 104 000 € | 2989 € / m² | +2.0% |
| 2. mai 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +2.9% |
| 2. mai 2026 | 105 000 € | 2983 € / m² | -1.9% |
| 3. mai 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +1.9% |
| 3. mai 2026 | 105 000 € | 2983 € / m² | -1.9% |
| 3. mai 2026 | 103 000 € | 2934 € / m² | -1.9% |
| 3. mai 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -1.0% |
| 3. mai 2026 | 107 000 € | 2838 € / m² | +4.9% |
| 3. mai 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -2.8% |
| 4. mai 2026 | 103 000 € | 2960 € / m² | -1.0% |
| 8. mai 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -1.0% |
| 9. mai 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | +2.0% |
| 10. mai 2026 | 103 000 € | 2960 € / m² | -1.0% |
| 10. mai 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -1.0% |
| 11. mai 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +4.9% |
| 11. mai 2026 | 104 000 € | 2989 € / m² | -2.8% |
| 11. mai 2026 | 103 000 € | 2934 € / m² | -1.0% |
| 15. mai 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +3.9% |
| 15. mai 2026 | 105 000 € | 2983 € / m² | -1.9% |
| 15. mai 2026 | 100 000 € | 2695 € / m² | -4.8% |
| 15. mai 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | +2.0% |
| 15. mai 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | +2.0% |
| 15. mai 2026 | 103 000 € | 2960 € / m² | -1.0% |
| 15. mai 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +3.9% |
| 15. mai 2026 | 103 000 € | 2934 € / m² | -3.7% |
| 16. mai 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | +1.0% |
| 16. mai 2026 | 105 000 € | 2983 € / m² | +1.0% |
| 16. mai 2026 | 104 000 € | 2963 € / m² | -1.0% |
| 16. mai 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +2.9% |
| 16. mai 2026 | 103 000 € | 2960 € / m² | -3.7% |
| 16. mai 2026 | 100 000 € | 2695 € / m² | -2.9% |
| 16. mai 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | +2.0% |
| 16. mai 2026 | 104 000 € | 2989 € / m² | +2.0% |
| 16. mai 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +2.9% |
| 16. mai 2026 | 104 000 € | 2989 € / m² | -2.8% |
| 16. mai 2026 | 100 000 € | 2695 € / m² | -3.8% |
| 16. mai 2026 | 104 000 € | 2989 € / m² | +4.0% |
| 16. mai 2026 | 103 000 € | 2960 € / m² | -1.0% |
| 17. mai 2026 | 105 000 € | 2983 € / m² | +1.9% |
| 17. mai 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +1.9% |
| 17. mai 2026 | 103 000 € | 2934 € / m² | -3.7% |
| 17. mai 2026 | 102 000 € | 2898 € / m² | -1.0% |
| 18. mai 2026 | 103 000 € | 2960 € / m² | +1.0% |
| 18. mai 2026 | 107 000 € | 2884 € / m² | +3.9% |
| 18. mai 2026 | 105 000 € | 2983 € / m² | -1.9% |