For Salehouse
10-room house in Izon
€785,000
€2,013/m²
10
Total rooms
6
Bedrooms
6
Bathrooms
390 m²
Livable surface
1400 m²
Land area
Year built1800
Energy Class
230 kWh/m²/yrD
Class D — 230 kWh/m²/yr
Greenhouse Gas (GHG)GHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Location
Approximate location
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
3 kmAirport
28 kmEducation
Kindergarten
7 kmPrimary school
NearbySecondary school
6 kmUniversity
17 kmLibrary
4 kmShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
3 kmRestaurant
3 kmShopping center
14 kmBank
4 kmHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
6 kmHospital
9 kmVeterinary
3 kmLeisure & Nature
Park
4 kmBeach
9 kmEnvironment
Major road
4 kmRailway tracks
NearbyPhoto Tour