Müükapartment
Elegant Apartment with Terrace in Lyon 1
1 180 000 €
6556 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
180 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
70 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-room apartment features a spacious double living area with a Bulthaup kitchen, four bedrooms, two bathrooms, and two separate toilets. The property includes a 70 m² terrace with views over the Saône, situated in an elegant old building with a lift, close to the city centre and public transport.
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrus4
Lisaomadused
Lift
Linnaavaade
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: sothebysrealty-france.com
Energiatõhusus
Energiaklass
255 kWh/m²/yrD
Class D — 255 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
49 kg CO²/m²/yrD
Class D — 49 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
20 kmHaridus

bedroom

Elegant Apartment with Terrace in Lyon 1
1 180 000 €
6556 €/m²
Avaldaja
Clémentine AKNINE-BOREL DU BEZ
Lyon Sotheby's International Realty
Viide: ak2-5304
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 6. märts 2026 | 1 300 000 € | 7222 € / m² | Algne |
| 9. apr 2026 | 1 180 000 € | 6556 € / m² | -9.2% |