Müükhouse
Eco-Friendly New Build in Haaltert
402 500 €
2236 €/m²
Watervoorstraat – Kerksken
3
Magamistoad
1
Vannitoad
180 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This new build house features one bedroom and is located in the quiet Watervoorstraat in Kerksken, Haaltert. The property includes a terrace and outdoor parking, with a focus on energy efficiency through geothermal heating, solar panels, and underfloor heating. The design prioritises comfort, space, and future-oriented living.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,5 km6 minLennujaam
32 km1.4hHaridus
Lasteaed
100 m2 minKeskkool
22 km58 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
2,0 km31 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,3 km20 minToidupood
300 m5 minRestoran
1,9 km30 minPank
900 m15 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1,9 km30 minHaigla
6 km14 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
1,9 km30 minRand
12 km30 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
2,5 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.