Müükhouse
Eco-Friendly House with Private Garden in Beerzel
495 000 €
2190 €/m²
Houwstraat, 2580 Beerzel
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
226 m²
Elamispind
414 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom house features one bathroom and two toilets, with a private garden and parking space. The property is part of the Project Pirouet development, offering future-proof amenities such as a heat pump, solar panels, and underfloor heating. The design includes a spacious living area with large windows, a fully customizable attic, and a charming terrace.
Lisaomadused
Aed
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: zimmo.be
Asukoht
Houwstraat, 2580 Beerzel
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
19 km50 minHaridus
Lasteaed
1,2 km18 minKeskkool
23 km59 minÜlikool
11 km28 minRaamatukogu
1000 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,0 km16 minToidupood
700 m12 minRestoran
700 m12 minPank
1,7 km26 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
400 m6 minHaigla
8 km21 minVeterinaaria
5 km14 minVaba aeg ja loodus
Park
1,1 km17 minRand
11 km29 minKeskkond
Raudtee
4 km9 minPhoto Tour

facade

kitchen

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.