Üürapartment
Duplex with Terraces in Peñagrande, Madrid
2450 € / kuus
27 €/m²
2
Magamistoad
2
Vannitoad
91 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
24/7
Turvalisus
108 m²
Terrass
Kirjeldus
This duplex features two bedrooms and two bathrooms, located in a quiet urbanisation. It includes two terraces, one of 32 m² on the main floor and another of 76 m² on the upper floor, along with a fully furnished and equipped interior. The property offers two parking spaces, air conditioning, and access to a communal garden and pool, with 24-hour security.
SeisukordHea
Korrus4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

pool area
Duplex with Terraces in Peñagrande, Madrid
2450 € / kuus
27 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
SOLUCION RELOCATION
Viide: 111302621-111302621
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 8. mai 2026 | 2500 € | 27 € / m² | Algne |
| 21. mai 2026 | 2450 € | 27 € / m² | -2.0% |