Müükapartment
Duplex with Terrace in Varces Centre
220 000 €
2366 €/m²
4
Toad kokku
93 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom duplex is situated on the second and top floor of a secure, well-maintained residence. The property features a 21 m² living room, a kitchen opening onto a 17 m² east-facing terrace with a clear view, and a 17 m² mezzanine with high ceilings. A 14.6 m² garage and a communal bike storage area are included.
Ehitusaasta1991
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus2 / 2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, etreproprio.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
38 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria

Duplex with Terrace in Varces Centre
220 000 €
2366 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1976666
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.