Müükapartment
Duplex with Balcony in Real Bajo, Vélez-Málaga
184 900 €
3424 €/m²
calle Las Palomas, Real Bajo, Vélez-Málaga
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
54 m²
Elamispind
Lääs
Suund
Kirjeldus
This duplex, located in Real Bajo, Vélez-Málaga, features one bedroom and one bathroom. The ground floor includes a bright living room with an integrated kitchen, while the upper floor offers a spacious bedroom with an en-suite shower room and a balcony. The property, built in 2008, has air conditioning, Climalit windows, and is in good condition.
Ehitusaasta2008
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Energiaklass
160.72 kWh/m²/yrE
Class E — 160.72 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
28.67 kg CO²/m²/yrE
Class E — 28.67 kg CO²/m²/yr
Asukoht
calle Las Palomas, Real Bajo, Vélez-Málaga
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
30 km1.3hLennujaam
54 km2.3hHaridus
Lasteaed
700 m11 minÜlikool
29 km1.2hRaamatukogu
1,1 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
700 m11 minRestoran
100 m2 minPank
900 m15 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
500 m7 minHaigla
2,1 km5 minVeterinaaria
400 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
3,0 km8 minKeskkond
Suurem tee
1,3 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.