Müükapartment
Duplex in Renovated Hotel Particulier, Marais
1 205 000 €
15 115 €/m²
1
Magamistoad
79,7 m²
Elamispind
Ida
Suund
Kirjeldus
This duplex is located on the noble floor of an 18th-century renovated Hotel Particulier in the historic Marais district, featuring an east-facing orientation. The first level includes a spacious living room with high ceilings, an independent kitchen, and a guest WC. The upper level comprises a bedroom, dressing room, and en-suite bathroom with WC, offering a serene and well-lit setting within a p...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Energiatõhusus
Energiaklass
254 kWh/m²/yrE
Class E — 254 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
12 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.