Müükapartment
Duplex Flat with Terrace in L'Isle d'Abeau
195 000 €
2438 €/m²
4
Toad kokku
80 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
27 m²
Terrass
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom duplex flat features a modern, fully equipped kitchen and a 17.42 m² living room with access to a 27 m² terrace. The property includes a loggia, cellar, and two private parking spaces, located in a convenient and family-friendly environment near amenities.
Ehitusaasta1985
OmandKaasomand
Korrus0
KüteElekter
Lisaomadused
Metsavaade
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, properstar.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
14 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
27 kmRaamatukogu
LähedalRand
3 kmKeskkond

garden
Duplex Flat with Terrace in L'Isle d'Abeau
195 000 €
2438 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Muscat Immobilier
Viide: 105
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.