Müükapartment
Duplex Apartment with Balcony in Cesano Boscone
210 000 €
2333 €/m²
Via Roma 49, Cesano Boscone, Cesano Boscone
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
90 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom duplex apartment is located in a prestigious building with centralised heating and hot water, near the town centre of Cesano Boscone. The property features a living room with a kitchen, two bedrooms, a bathroom, a balcony, and a private loft. An assigned parking space is available on a rotational basis.
Asukoht
Via Roma 49, Cesano Boscone, Cesano Boscone
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,5 km23 minMetroopeatus
2,0 km31 minLennujaam
13 km33 minHaridus
Lasteaed
300 m4 minKeskkool
5 km13 minÜlikool
5 km12 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
0 m1 minRestoran
100 m1 minPank
200 m4 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
300 m5 minHaigla
500 m8 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
2,1 km5 minKeskkond
Raudtee
1,3 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.