Müükhouse
Distinctive Family Home with Triple Living Space in Commuter Zone
1 095 000 €
5093 €/m²
9
Toad kokku
6
Magamistoad
4
Vannitoad
215 m²
Elamispind
910 m²
Krunt
6
Parkimiskohad
Kirjeldus
This family home offers four bedrooms and four bathrooms, with a generous living area of 215m². The property features a triple living space with an east-south-west orientation, opening onto a private terrace, and a dining kitchen with a street-facing terrace. Additional amenities include a guest suite with private bathroom in the basement, a large garage, and a wine cellar.
Ehitusaasta2000
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, lesiteimmo.com
Energiatõhusus
Energiaklass
174 kWh/m²/yrD
Class D — 174 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
36 kg CO²/m²/yrD
Class D — 36 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
25 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
3 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond

1 095 000 €
5093 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
SAFTI
Viide: 1625866
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. märts 2026 | 1 140 000 € | 5302 € / m² | Algne |
| 10. mai 2026 | 1 095 000 € | 5093 € / m² | -3.9% |