Müükhouse
Detached Villa with Pool near Golf Courses, Junqueira
700 000 €
2800 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
250 m²
Elamispind
1080 m²
Krunt
1080 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom detached villa features a large living and dining room with a fireplace, equipped kitchen, and pantry. The property includes a large basement, garage, and a removable pool on a 1080 m² plot. It is located near two golf courses and offers easy access to the A22 motorway.
Ehitusaasta2007
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
51 kmHaridus
Lasteaed
3 kmÜlikool
11 kmRaamatukogu
LähedalArst
3 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.