Müükhouse
Detached House with Pool in Segur de Calafell
435 000 €
1706 €/m²
12
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
255 m²
Elamispind
604 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom detached house features a south-facing orientation ensuring natural light throughout the day. The property includes a terrace, a private pool, and a garden with artificial grass, situated in Segur de Calafell with sea views.
Ehitusaasta2007
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadespana.es, yaencontre.com
Energiatõhusus
Energiaklass
289 kWh/m²/yrE
Class E — 289 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
70 kg CO²/m²/yrF
Class F — 70 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
37 kmHaridus
Lasteaed
3 kmÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
3 kmPhoto Tour

utility room

Detached House with Pool in Segur de Calafell