Müükhouse
Detached House with Garden in Chilly-Mazarin
449 000 €
3301 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
136 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom detached house features a large, bright living-dining room with access to a terrace and garden. The property includes a basement with space for at least two vehicles, a utility room, and a cellar, situated in a quiet residential street in Chilly-Mazarin.
Ehitusaasta1989
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust4
Energiaklass
171 kWh/m²/yrC
Class C — 171 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
29 kg CO²/m²/yrC
Class C — 29 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmMetroopeatus
5 kmLennujaam
LähedalHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

kitchen
Detached House with Garden in Chilly-Mazarin
449 000 €
3301 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Sabrine Pelletier
IAD France
Viide: 1930989
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 29. jaan 2026 | 455 000 € | 3346 € / m² | Algne |
| 8. apr 2026 | 449 000 € | 3301 € / m² | -1.3% |