Pildid puuduvad
Müükhouse
Detached House at Forest Edge in Vaassen
222 500 €
2367 €/m²
Elspeterweg 47 8, 8171ES Vaassen
94 m²
Elamispind
291 m²
Krunt
Kirjeldus
This semi-detached house is located at the edge of the forest in Vaassen. It features a c.v.-boiler heating system and includes 1 m² of additional indoor space. The property is offered for sale with acceptance in agreement.
Ehitusaasta1990
SeisukordSuurepärane
KüteGaas
Energiatõhusus
Energiaklass
kWh/m²/yrB
Class B
Asukoht
Elspeterweg 47 8, 8171ES Vaassen
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,4 km21 minRaudteejaam
9 km22 minLennujaam
76 km3.3hHaridus
Lasteaed
6 km17 minÜlikool
7 km19 minRaamatukogu
7 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,5 km24 minToidupood
1,6 km25 minRestoran
0 m1 minPank
7 km19 minTervishoid
Apteek
1,6 km24 minArst
6 km15 minHaigla
8 km21 minVeterinaaria
1,5 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
1,0 km16 minRand
4 km10 minAsukoht
Elspeterweg 47 8, 8171ES Vaassen
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.