Müükhouse
Country House with Pool in Beaucourt
497 000 €
2312 €/m²
9
Toad kokku
7
Magamistoad
215 m²
Elamispind
4424 m²
Krunt
10
Parkimiskohad
Kirjeldus
This nine-room house, featuring seven bedrooms, is located in a peaceful countryside setting in Beaucourt. It includes a swimming pool, a panoramic balcony, a large garden, a tennis court, and a pool house. The property offers 10 external parking spaces, covered parking, a garage, and a box, along with a 300 m² hangar.
Ehitusaasta1970
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
45 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

Country House with Pool in Beaucourt
497 000 €
2312 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.