Müükhouse
Country House with Panoramic View near Arles
546 000 €
3156 €/m²
5
Toad kokku
173 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This family house, located 10 minutes from Arles, offers a panoramic countryside view and a peaceful setting. It features a south-facing orientation for optimal sunlight, three terraces, and a heated swimming pool. The property includes a spacious living area with a wood-burning stove, a functional kitchen with direct access to a laundry room, and a modifiable sleeping area with a master suite on...
Ehitusaasta1963
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
52 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
15 kmPank
LähedalRand
13 kmKeskkond

bedroom
Country House with Panoramic View near Arles
546 000 €
3156 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1909365
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 20. jaan 2026 | 565 000 € | 3266 € / m² | Algne |
| 23. mai 2026 | 546 000 € | 3156 € / m² | -3.4% |