Müükapartment
Cottage with Sea View in Cornwall
133 750 €
2972 €/m²
2
Toad kokku
45 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom cottage offers a sea view from the main living areas. The property features a 12 m² terrace and a 20 m² garden, located near the coast in Cornwall.
Ehitusaasta1974
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
17 kmPank
LähedalRand
15 kmKeskkond

Cottage with Sea View in Cornwall
133 750 €
2972 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Era Universite
Viide: 11130
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 17. veebr 2026 | 144 450 € | 3210 € / m² | Algne |
| 10. apr 2026 | 139 100 € | 3091 € / m² | -3.7% |
| 18. apr 2026 | 133 750 € | 2972 € / m² | -3.8% |