Müükhouse
Contemporary Villa with Sea View in Saint-Cyr-sur-Mer
2 400 000 €
8727 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
275 m²
Elamispind
23000 m²
Krunt
300 m²
Terrass
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom villa features a 120 m² living area with panoramic sea views. The property includes a 300 m² terrace, heated saltwater pool, and outdoor kitchen, set within a 2.3-hectare private pine forest.
Ehitusaasta2013
SeisukordVäga hea
OmandTäis
KüteElekter
Turvalisus24/7
Energiaklass
41 kWh/m²/yrA
Class A — 41 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1 kg CO²/m²/yrA
Class A — 1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
19 kmPank
Suurem tee
4 kmRaudtee

facade
Contemporary Villa with Sea View in Saint-Cyr-sur-Mer
2 400 000 €
8727 €/m²
Avaldaja
BARNES Littoral Varois
Viide: 132157635
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 15. veebr 2026 | 2 550 000 € | — | Algne |
| 11. mai 2026 | 2 400 000 € | — | -5.9% |