Müükhouse
Contemporary Villa with Pool in Orihuela
835 000 €
6958 €/m²
3
Magamistoad
2
Vannitoad
120 m²
Elamispind
532 m²
Krunt
Kirjeldus
This new villa, located in the Las Colinas Golf & Country Club, features a contemporary design with high-quality finishes. It includes a south-west facing orientation, a fully equipped American-style kitchen, and expansive outdoor spaces. The property offers large windows that provide natural light and views of the surrounding Mediterranean forest.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
3 kmRaudteejaam
21 kmLennujaam
15 kmHaridus
Ülikool
12 kmRaamatukogu
11 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
3 kmRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
4 kmArst
3 kmHaigla
9 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmPhoto Tour

facade

facade

living room

bedroom

kitchen
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.