Müükhouse
Contemporary Villa with Pool between Montpellier and Pic Saint Loup
1 090 000 €
5317 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
205 m²
Elamispind
2714 m²
Krunt
2700 m²
Aed
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom villa features a master suite on the first level. The property includes a landscaped garden and a large saltwater, heated pool with a pool house. The villa is equipped with modern amenities, including a heat pump, photovoltaic panels, and a charging station for electric vehicles.
Ehitusaasta2009
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust2
KüteSoojuspump
Turvalisus24/7
Energiaklass
82.3 kWh/m²/yrB
Class B — 82.3 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2.6 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2.6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
14 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmPhoto Tour