Müükhouse
Contemporary Villa with Large Terrace in Saint-Paulet-de-Caisson
399 000 €
3627 €/m²
5
Toad kokku
110 m²
Elamispind
735 m²
Krunt
75 m²
Terrass
Lõuna
Suund
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom villa features a 42 m² open-plan living area with a fully equipped kitchen. The property includes a 75 m² south-facing terrace with a bioclimatic pergola, set on a 735 m² enclosed and landscaped plot. The villa is situated in Saint-Paulet-de-Caisson, offering proximity to both Mediterranean beaches and mountainous terrain.
Ehitusaasta2020
SeisukordUus
OmandTäis
KüteElekter
Turvalisus24/7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
9 kmLennujaam
90 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
31 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand

399 000 €
3627 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1953019
Asukoht
Ligikaudne asukoht