Müükhouse
Contemporary Villa with Courtyard in Vergèze
269 000 €
2319 €/m²
4
Toad kokku
116 m²
Elamispind
138 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom villa, built in 2016, offers 116 m² of living space on a 138 m² plot. The ground floor features a 45 m² open-plan living and dining area with air conditioning, a private courtyard of approximately 25 m², a utility room, an independent WC, and a divided, insulated garage. The upper floor includes three bedrooms, two of which have air conditioning, and the property b...
Ehitusaasta2016
OmandTäis
Korrust3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
22 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
21 kmKeskkond

terrace patio
Contemporary Villa with Courtyard in Vergèze
269 000 €
2319 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Cif - Comptoir Immobilier De France
Viide: 21886
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.