Müükhouse
Contemporary House with Pool near Saint-Mathieu-De-Treviers
920 000 €
5935 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
155 m²
Elamispind
1607 m²
Krunt
150 m²
Terrass
Kirjeldus
This six-bedroom, three-bathroom contemporary house is located at the foot of the Pic Saint-Loup, offering a tranquil setting and a privileged view of the Hortus and Château de Montferrand. The property features a central living space of nearly 60 m², a covered outdoor salon of 21 m², and a garden of over 1,600 m² with Mediterranean and exotic plants. A pool with an integrated spa and a 150 m² woo...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
21 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.