Müükhouse
Contemporary House with Pool in Rhuys Hamlet
995 000 €
6769 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
147 m²
Elamispind
3465 m²
Krunt
3465 m²
Aed
Kirjeldus
This contemporary property features four bedrooms, one bathroom, and two additional shower rooms. It is set in a landscaped garden of over 3,400 m², with a 10 x 5 m pool and a private studio. Located in a charming hamlet near the Gulf of Morbihan, it offers a peaceful setting with easy access to cycling paths.
Energiaklass
249 kWh/m²/yrD
Class D — 249 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
20 kmLennujaam
99 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
14 kmRaamatukogu
LähedalArst
3 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.