Müükhouse
Contemporary House with Pool in Hostens
299 000 €
2931 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
102 m²
Elamispind
914 m²
Krunt
Ida
Suund
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This contemporary house, built in 2016, features three spacious bedrooms with integrated wardrobes and a modifiable additional room currently used as a dressing. The open-plan living area, dining, and kitchen span 45m², leading to a large wooden terrace and a pool. Situated in the village centre of Hostens, it is close to a lake and set in a peaceful environment within the Landes de Gascogne, 45 m...
Ehitusaasta2016
Energiaklass
51 kWh/m²/yrA
Class A — 51 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1 kg CO²/m²/yrA
Class A — 1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
27 kmLennujaam
37 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
12 kmÜlikool
22 kmRaamatukogu
13 kmKaubandus ja teenused
Toidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
28 kmTervishoid
Haigla
30 kmVaba aeg ja loodus

Contemporary House with Pool in Hostens
299 000 €
2931 €/m²
Avaldaja
Proprietes Privees - Noémie LANDAIS
Viide: 450461NOEL
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.