Müükapartment
Contemporary Apartment with Terrace in Orbassano
310 000 €
3196 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
97 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom apartment features a kitchen-dining area, two bathrooms, and a master bedroom, with an additional bedroom. It includes a private terrace and is located in the new Residenza Rossella complex, offering modern architecture and high energy efficiency. The property benefits from ample natural light through large windows and is situated in a green area close to Orbassano's centre and T...
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2 / 4
Energiaklass
kWh/m²/yrA4
Class A4
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmMetroopeatus
6 kmLennujaam
21 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
18 kmÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalRand
11 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.