Müükapartment
Contemporary Apartment with Private Garden in Mar de Cristal
305 000 €
2563 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
119 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom apartment is part of a new-build complex in Mar de Cristal, Cartagena. The property features a private garden and a terrace, with a modern open-plan living area. Located near the beach and with access to a communal pool, it offers a convenient lifestyle with nearby amenities and excellent transport links.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
11 kmLennujaam
70 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
25 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
15 kmVaba aeg ja loodus
Park
6 kmRand
11 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.