One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Commercial Plot in Nicosia Centre
MüükMaa/krundid

Commercial Plot in Nicosia Centre

1 650 000 €
Nicosia, Nicosia
815 m²
Krunt

Kirjeldus

This commercial plot is located in the centre of Nicosia, near Pindarou street. The flat, rectangular plot is 815 sqm and falls within a commercial zone, with a building density of 200% and coverage of 60%. It allows for development up to six floors, making it suitable for offices, apartments, or shops.

SeisukordSuurepärane

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: viotopo.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Nicosia, Nicosia
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m2 min
Lennujaam
40 km1.7h

Haridus

Lasteaed
800 m12 min
Algkool
1,3 km21 min
Keskkool
3 km9 min
Ülikool
700 m11 min
Raamatukogu
400 m6 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
300 m4 min
Toidupood
100 m2 min
Restoran
100 m1 min
Pank
400 m6 min

Tervishoid

Apteek
500 m8 min
Arst
800 m12 min
Haigla
800 m12 min
Veterinaaria
1000 m16 min

Vaba aeg ja loodus

Park
600 m9 min
Rand
8 km21 min

Photo Tour

Commercial Plot in Nicosia Centre
Commercial Plot in Nicosia Centre
1 650 000 €
Meeldib? Võta ühendust
Viotopo
Avaldaja
Fox Nicosia Office
Viide: P-124597
Asukoht
Nicosia, Nicosia
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.