Müükhouse
Commercial House with Warehouse in Welkenraedt
349 000 €
386 €/m²
in Welkenraedt
5
Magamistoad
1
Vannitoad
904 m²
Elamispind
743 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-bedroom house, located in the centre of Welkenraedt, combines residential and commercial use with a warehouse of approximately 630 m². The ground floor includes an entrance hall, two versatile rooms, a kitchen, and two storage areas, one leading to the warehouse. The upper floors feature a living room, kitchen, two bedrooms, and a bathroom, with the attic divided into three potential bed...
Energiaklass
372 kWh/m²/yrE
Class E — 372 kWh/m²/yr
Asukoht
in Welkenraedt
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
200 m4 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
1,4 km22 minKeskkool
8 km21 minÜlikool
7 km18 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
0 m1 minRestoran
200 m3 minKaubanduskeskus
21 km54 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
5 km13 minHaigla
1,6 km25 minVeterinaaria
200 m2 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
18 km47 minKeskkond
Suurem tee
1,6 km25 minRaudtee
200 m4 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.