Müükapartment
Climatised Apartment with Terrace in Seillons
199 000 €
3980 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
50 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom apartment features a private terrace, equipped kitchen, and allocated parking. The property is part of a residence with a swimming pool, located in the upper area of Seillons.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus0
Lisaomadused
Konditsioneer
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, paruvendu.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
18 kmLennujaam
49 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
26 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
18 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
13 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

living room

bedroom

dining room

bathroom

hallway entrance

Climatised Apartment with Terrace in Seillons
199 000 €
3980 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.