Müükhouse
City House with Courtyard in La Chapelle d'Armentières
149 790 €
2171 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
69 m²
Elamispind
51 m²
Krunt
Kirjeldus
This two-bedroom city house includes a private courtyard and a home office, located in La Chapelle d'Armentières. The ground floor features a bright living area, an open kitchen, and a bathroom with a batheroom. The first floor offers a parent's bedroom and a spacious area suitable for a home office or additional bedroom.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
5 kmLennujaam
17 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.