Müükhouse
City Centre Office Space in Huy
279 500 €
2236 €/m²
Rue des Brasseurs 31, 4500 Huy
2
Magamistoad
1
Vannitoad
125 m²
Elamispind
Kirjeldus
This property offers a 38 m² office space on the ground floor, located in the city centre of Huy. The building, fully renovated in 2014, features double glazing and separate meters for water, gas, and electricity. It is suitable for professional use, with an excellent energy performance rating of 'B' (91 kWh/m²/year).
SeisukordSuurepärane
Korrust3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be, trevi.be
Energiatõhusus
Energiaklass
91 kWh/m²/yrB
Class B — 91 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue des Brasseurs 31, 4500 Huy
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,2 km19 minLennujaam
54 km2.3hHaridus
Lasteaed
2,0 km5 minAlgkool
4 km11 minKeskkool
900 m14 minÜlikool
23 km1.0hRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
0 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
400 m7 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
2,4 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
7 km17 minKeskkond
Raudtee
400 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.