For Salehouse
3-room house in Chavenay
€315,000
€5,723/m²
3
Total rooms
2
Bedrooms
1
Bathrooms
55.04 m²
Livable surface
170 m²
Energy Class
505 kWh/m²/yrG
Class G — 505 kWh/m²/yr
Greenhouse Gas (GHG)GHG
112 kg CO²/m²/yrG
Class G — 112 kg CO²/m²/yr
Location
Approximate location
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbyAirport
29 kmEducation
Kindergarten
NearbyPrimary school
NearbySecondary school
NearbyUniversity
7 kmLibrary
3 kmShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyShopping center
4 kmBank
NearbyHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
NearbyHospital
4 kmVeterinary
3 kmLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
14 kmEnvironment
Major road
4 kmRailway tracks
NearbyPhoto Tour

Location
Approximate location