Müükhouse
Charming Old House with Pool in Vertou
897 000 €
2848 €/m²
9
Toad kokku
5
Magamistoad
4
Vannitoad
315 m²
Elamispind
7100 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom, four-bathroom house features a separate kitchen, three terraces, and a south-facing orientation. The property includes a large garden, pool, and three garages, situated in a quiet, rural setting with a view.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, luxuryestate.com
Energiatõhusus
Energiaklass
196 kWh/m²/yrD
Class D — 196 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
3 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
4 kmPhoto Tour

Charming Old House with Pool in Vertou
897 000 €
2848 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Cabinet GUÉMENÉ - Nantes Saint Anne
Viide: 131498593
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 7. juuli 2025 | 1 019 475 € | 3236 € / m² | Algne |
| 2. apr 2026 | 931 500 € | 2957 € / m² | -8.6% |