Müükland
Charming Longère with Large Garden in Romagné
270 000 €
1776 €/m²
4
Toad kokku
152 m²
Elamispind
11 728 m²
Krunt
11 700 m²
Aed
Kirjeldus
This charming longère in Romagné offers approximately 154 m² of living space, featuring a welcoming entrance with exposed stone and a warm atmosphere. The property includes a living room with a wood-burning stove, a recent and bright kitchen opening to the countryside, and a ground floor with a bedroom and bathroom. Upstairs, there are two additional bedrooms, one with a water point. The property...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
6 kmRaudteejaam
25 kmLennujaam
44 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.