Müükhouse
Charming House with Large Garage in Le Haut-Bréda
279 000 €
2683 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
104 m²
Elamispind
3000 m²
Krunt
Kirjeldus
This house features four bedrooms, one bathroom, and one additional shower room, with a living area of 44 m² that includes a kitchen, open-plan living space, and a fireplace. The property is set in a peaceful hamlet on a 3,000 m² plot, offering a large 50 m² garage, a potential extra bedroom, and a balcony. Constructed in 2002, it provides a warm and inviting atmosphere with electric heating.
Ehitusaasta2002
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr, paruvendu.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
37 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
25 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
6 kmToidupood
LähedalRestoran
3 kmPank
8 kmTervishoid
Apteek
6 kmArst
6 kmHaigla
20 kmVaba aeg ja loodus
Park
7 kmRand
11 kmPhoto Tour

facade
Charming House with Large Garage in Le Haut-Bréda
279 000 €
2683 €/m²
Avaldatud
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.