Müükhouse
Charming House with Garden in Mardié
208 000 €
2364 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
88 m²
Elamispind
342 m²
Krunt
Ida
Suund
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom house features a spacious living area with east/west natural light and a private garden. The property includes a garage, cellar, and a well-maintained exterior with a motorised awning on the terrace. It is located in a sought-after residential area of Mardié, with convenient access to local amenities and schools.
Energiaklass
296 kWh/m²/yrE
Class E — 296 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
11 kg CO²/m²/yrC
Class C — 11 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
94 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmKeskkond

Charming House with Garden in Mardié
208 000 €
2364 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
BSK IMMOBILIER - AUDREY ADAM
Viide: 332706
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.