Müükapartment
Charming Apartment in Meulan Centre
114 000 €
2651 €/m²
2
Toad kokku
43 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom apartment features a modern kitchen and a recently renovated shower room. The property is located on the first floor of a small, secure copropriété in the town centre, with high ceilings and separate WC.
Ehitusaasta1948
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus1 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
43 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

bathroom

bedroom

living room

living room
Charming Apartment in Meulan Centre
114 000 €
2651 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Agence Nouvelle-Immo
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 14. aug 2025 | 125 000 € | 2907 € / m² | Algne |
| 13. okt 2025 | 118 000 € | 2744 € / m² | -5.6% |
| 24. dets 2025 | 114 000 € | 2651 € / m² | -3.4% |