Müükapartment
Charming 4-Piece Apartment in Joinville-le-Pont
475 000 €
5793 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
82 m²
Elamispind
Edel
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom apartment, located in the heart of Joinville-le-Pont, features a double living room with south-western exposure, offering ample natural light. The property includes a separate kitchen, two bedrooms, a dressing room, a bathroom, and independent WC. It is situated near Le Parangon primary school, Jean Charcot college, and Marcelin Berthelot high school, with a large cellar in the b...
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus2
Energiaklass
225 kWh/m²/yrD
Class D — 225 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
47 kg CO²/m²/yrD
Class D — 47 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

living room
Charming 4-Piece Apartment in Joinville-le-Pont
475 000 €
5793 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
5EME AVENUE
Viide: 86635351O
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 17. jaan 2026 | 495 000 € | 6015 € / m² | Algne |
| 14. mai 2026 | 475 000 € | 5772 € / m² | -4.0% |