Müükapartment
Charming 1900s Apartment with Courtyard in Paris 3e
318 000 €
11 778 €/m²
2
Toad kokku
27 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom apartment features a living room, equipped kitchen, and separate WC. The property is located on the first floor of a 1900s building with a flowered courtyard, near République and Arts et Métiers.
Ehitusaasta1900
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
13 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
12 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond

hallway entrance
Charming 1900s Apartment with Courtyard in Paris 3e
318 000 €
11 778 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Léonard Vercken Immobilier
Viide: LVI424B
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.