Müükhouse
Charmant House with Garden in Aviron
225 000 €
1758 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
128 m²
Elamispind
1500 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom house, approximately 128 m², is located in Aviron. It features a closed, wooded garden of 1500 m², providing privacy and greenery. The property includes a spacious living room with a wood-burning stove, a fully equipped kitchen, a mixed bathroom, and a WC. Additional amenities include a double garage, storage space, a workshop, and a laundry room in the basement.
Ehitusaasta1976
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com, lesiteimmo.com
Energiatõhusus
Energiaklass
216 kWh/m²/yrD
Class D — 216 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
6 kg CO²/m²/yrB
Class B — 6 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
84 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
3 kmKeskkool
3 kmÜlikool
4 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
3 kmRestoran
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
5 kmPhoto Tour

Charmant House with Garden in Aviron
225 000 €
1758 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
SAFTI
Viide: 1655708
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 26. veebr 2026 | 239 000 € | 1867 € / m² | Algne |
| 9. mai 2026 | 225 000 € | 1758 € / m² | -5.9% |