Müükhouse
Characterful House with Indoor Pool near Annecy
1 490 000 €
3191 €/m²
10
Toad kokku
5
Magamistoad
467 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
2274 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-bedroom, four-bathroom house features a distinctive slate roof and a heated indoor pool. The property includes a 2,274 m² garden with panoramic views, a terrace, and a garage, situated near Annecy with convenient access to Aix-les-Bains and Geneva.
Ehitusaasta1985
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: iadfrance.fr, jamesedition.com
Energiatõhusus
Energiaklass
92 kWh/m²/yrB
Class B — 92 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
21 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
8 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
5 kmPhoto Tour

garden
Characterful House with Indoor Pool near Annecy
1 490 000 €