Müükhouse
Character Stone House with Exceptional Volumes near Luxembourg
349 000 €
2041 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
3
Vannitoad
171 m²
Elamispind
254 m²
Krunt
100 m²
Aed
Kirjeldus
This character stone house offers approximately 170 m² of living space, featuring a 64 m² living room with a fireplace, an 11 m² open-plan kitchen, and a 26 m² mezzanine. It includes two master suites with private bathrooms and a potential third bedroom. The property has a small garden, an external cabin with electricity, and two well-exposed terraces, located in a quiet, sought-after area close t...
Ehitusaasta1998
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
14 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
9 kmÜlikool
15 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
12 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond

349 000 €
2041 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Optimhome Immobilier
Viide: 830031791832
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 15. jaan 2026 | 359 000 € | 2099 € / m² | Algne |
| 15. mai 2026 | 349 000 € | 2041 € / m² | -2.8% |