Müükhouse
Character House with Viaduc View in Bédarieux
350 000 €
1029 €/m²
12
Toad kokku
9
Magamistoad
4
Vannitoad
340 m²
Elamispind
3590 m²
Krunt
Kirjeldus
This character house offers four bedrooms and nine bathrooms, with a 55 m² garage, cellar, workshop, and multiple outbuildings. Situated in the heart of Bédarieux, it features a 15 m² terrace and a garden on a 3,490 m² plot, with a striking view of the Viaduc. The property, rehabilitated in the 1970s, includes a grand entrance and a spacious layout, with a large living room, two separate lounges,...
Ehitusaasta1900
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust3
Energiaklass
195 kWh/m²/yrD
Class D — 195 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
63 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
31 kmRaamatukogu
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
16 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.