Müükhouse
Character House with Pool in Mouthe
490 000 €
2387 €/m²
9
Toad kokku
6
Magamistoad
1
Vannitoad
205 m²
Elamispind
1518 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This nine-room, six-bedroom house is built on a 1518 m² plot in Mouthe, featuring a garden, swimming pool, and balcony. The property includes two bathrooms, two toilets, and a garage. A renovation is recommended to update the 1966 construction.
Ehitusaasta1966
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust4
Energiaklass
204 kWh/m²/yrD
Class D — 204 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
38 kg CO²/m²/yrD
Class D — 38 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
51 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
35 kmRaamatukogu
11 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
10 kmHaigla
12 kmVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
7 kmRand
9 kmPhoto Tour

Character House with Pool in Mouthe
490 000 €
2387 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
iad France
Maryland Amaral
Viide: 1991862
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 8. mai 2026 | 499 200 € | 2432 € / m² | Algne |
| 21. mai 2026 | 490 000 € | 2387 € / m² | -1.8% |